Kto tu uczy?

Dominika Adamek – przedmioty teoretyczne, zajęcia umuzykalniające, skrzypce, pianino.

Skrzypek, teoretyk muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobywała w małopolskich szkołach muzycznych I i II st., m.in. w  Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Wadowicach czy Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie. Współpracowała również z firmami Mijusic oraz Violi-net, tworzących multimedialne programy muzyczne dla uczniów szkół muzycznych.

Jako muzyk sesyjny wielokrotnie brała udział w koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak np. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Joachim Mencel, Michał Urbaniak, zespół Raz Dwa Trzy, Marcin Pospieszalski, Natalia Niemen. Przez wiele lat była skrzypkiem w Małopolskiej Orkiestrze Kameralnej, Orkiestrze ICON, Orkiestrze Dell’Arte. Założycielka i skrzypek w Kwartecie Smyczkowym Quattrofonia. Współtwórca jazzowego projektu Quattrofonia & Niteline Jazz & J.N.Ślusarczyk.

Pasjonatka muzyki elektroakustycznej i jazzu.

W 2017 roku po 15 latach mieszkania w Krakowie, przeniosła się na Kaszuby i postanowiła otworzyć własną szkołę muzyczną w uroczej, małej miejscowości – Chmielno, a potem w uroczym miasteczku Kartuzy, a potem ? …… zobaczymy 🙂

Beata Leman – zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne.

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg Edwina E. Gordona oraz pedagogika przedszkolna. Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć umuzykalniających wg Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona zdobywała pracując z dziećmi w wieku niemowlęcym, żłobkowym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, współpracując m.in. z Fundacją Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy. Spełnia się również jako wychowawca grupy przedszkolaków oraz chórzystka kartuskich chórów Cartusia i Kakofonia.

 

Julita Książkowska – pianino.

Michalina Sokołowska – wiolonczela.

Magdalena Karmiłowicz – śpiew.

Katarzyna Libront – skrzypce.