Kto tu uczy?

Dominika Adamek – przedmioty teoretyczne, zajęcia umuzykalniające, skrzypce, pianino.

Założycielka Muzykalni.pl.
Skrzypaczka, Teoretyczka muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobywała w małopolskich szkołach muzycznych I i II st., m.in. w  PSM I i II st. w Wadowicach czy POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie. Współpracowała również z firmami Mijusic oraz Violi-net, tworzących multimedialne programy muzyczne dla uczniów szkół muzycznych.
Jako muzyk sesyjny wielokrotnie brała udział w koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak np. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Joachim Mencel, Michał Urbaniak, zespół Raz Dwa Trzy, Marcin Pospieszalski, Natalia Niemen. Przez wiele lat była skrzypkiem w Małopolskiej Orkiestrze Kameralnej, Orkiestrze ICON, Orkiestrze Dell’Arte. Założycielka i skrzypek w Kwartecie Smyczkowym Quattrofonia. Współtwórca jazzowego projektu Quattrofonia & Niteline Jazz & J.N.Ślusarczyk.
Pasjonatka muzyki elektroakustycznej i jazzu.

 

Beata Leman – zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne.

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach
o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne
wg Edwina E. Gordona
oraz pedagogika przedszkolna. Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć umuzykalniających wg Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona zdobywała pracując z dziećmi w wieku niemowlęcym, żłobkowym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, współpracując m.in.
z Fundacją Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy.
W Muzykalni.pl zajmuje się prowadzeniem zajęć umuzykalniających dla rodzin
z dziećmi oraz dla dzieci w wieku 5-7 lat, a także zajęć plastycznych.

 

Julita Książkowska – pianino.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, wieloletni pedagog gdyńskiej szkoły muzycznej I i II stopnia oraz Studium Wokalno – Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Oznaczona medalem „Zasłużony działacz Kultury”, laureatka nagrody „Nauczyciel Roku 2009/2010”. Jej uczniowie wielokrotnie brali udział w pianistycznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając liczne nagrody.


Magdalena Karmiłowicz – śpiew.

Absolwentka studiów licencjackich wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Muzyką zajmuje się od dziecka. Ukończyła I i II stopień szkoły muzycznej na kierunkach fortepian oraz rytmika. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych, m.in. z Grażyną Łobaszewską, Jakubem Wocialem i Agatą Steczkowską.
Na co dzień komponuje, gra na fortepianie
i
śpiewa w zespole wokalnym a’cappella 5/6 (pięć szóstych).


Kacper Suchomski – skrzypce.

Student drugiego roku studiów magisterskich w specjalności skrzypce na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Swoją przygodę ze skrzypcami rozpoczął w wieku 7 lat w Szkole Muzycznej im. S. Moniuszki w Sopocie. Następnie kontynuował naukę w Szkole Muzycznej II stopnia im. F.Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu.  Interesuje się muzyką barokową, jazzową, współczesną. Grywa na żywo z DJem, oraz jako One Man Show
z looperem. Jego
 pasją jest psychologia, rozwój osobisty, nauka gry na instrumencie, oraz dzielenie się swoim talentem z innymi ludźmi. W swoim dorobku artystycznym ma kilka nagranych płyt, jako solista oraz z orkiestrą. Swoje umiejętności rozwijał na Międzynarodowych Kursach Orkiestrowych w Szczecinie, w Amber Youth Orchestra (z którą wystąpił na Festiwalu Orkiestr Młodzieżowych w Alicante), podczas kursu muzyki wczesnej i improwizacji z wybitnym cynkistą i flecistą Rodrigo Calveyrą oraz solowych kursach z Agatą Szymczewską, K.A.Kulką, Zbigniewem Pilchem. Koncertował w kraju i za granicą z takimi artystami jak K.A.Kulka, Tomasz Strahl, Łukasz Błaszczyk, czy Tapalin Charoensook. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym Gdańska i Kaszub. 

 


Michalina Sokołowska – wiolonczela.

Wiolonczelistka, która swoją przygodę z instrumentem rozpoczęła w Szkole Muzycznej I Stopnia im. Grażyny Bacewicz przy Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, następnie kształcąc się w Szkole Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina, należącej do tego samego Zespołu. Swoją naukę kontynuowała na studiach na Wydziale Instrumentalnym w Akademii Muzycznej w Gdańsku, którą ukończyła w roku 2022 uzyskując tytuł Magistra. Podczas studiów zrealizowała Studium Pedagogiczne, podczas którego zdobywała doświadczenie w nauczaniu w różnych szkołach. W tym czasie brała również udział w licznych projektach orkiestrowych oraz spektaklach muzyczno-ruchowych realizowanych przez Studenckie Koło Interdyscyplinarnego Zespołu Twórczego.
                Obraca się w różnych nurtach muzycznych, od rodzimej muzyki klasycznej przez współczesną, musicalową,
aż do muzyki popowej oraz hip-hopu. Od roku 2017 współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, wystąpiła gościnnie na płycie ‘Insight” Anny Jopek, w ‘Tryptyku’ Zofii Bielak, a także współpracuje z raperką Marią Hajsy. Interesuje się pedagogiką, tańcem i podróżami.

 

Jagna Boleska – pianino.

Studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Elblągu.  W swojej pracy łączy doświadczenia nauki gry na fortepianie z rytmiką. Pasjonatka nauczania i dzielenia się swoją miłością do muzyki.