Kto tu uczy?

Dominika Adamek – przedmioty teoretyczne, zajęcia umuzykalniające, skrzypce, pianino.

Założycielka Muzykalni.pl.
Skrzypaczka, Teoretyczka muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobywała w małopolskich szkołach muzycznych I i II st., m.in. w  PSM I i II st. w Wadowicach czy POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie. Współpracowała również z firmami Mijusic oraz Violi-net, tworzących multimedialne programy muzyczne dla uczniów szkół muzycznych.
Jako muzyk sesyjny wielokrotnie brała udział w koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak np. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Joachim Mencel, Michał Urbaniak, zespół Raz Dwa Trzy, Marcin Pospieszalski, Natalia Niemen. Przez wiele lat była skrzypkiem w Małopolskiej Orkiestrze Kameralnej, Orkiestrze ICON, Orkiestrze Dell’Arte. Założycielka i skrzypek w Kwartecie Smyczkowym Quattrofonia. Współtwórca jazzowego projektu Quattrofonia & Niteline Jazz & J.N.Ślusarczyk.
Pasjonatka muzyki elektroakustycznej i jazzu.

 

Beata Leman – zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne.

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach
o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne
wg Edwina E. Gordona
oraz pedagogika przedszkolna. Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć umuzykalniających wg Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona zdobywała pracując z dziećmi w wieku niemowlęcym, żłobkowym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, współpracując m.in.
z Fundacją Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy.
W Muzykalni.pl zajmuje się prowadzeniem zajęć umuzykalniających dla rodzin
z dziećmi oraz dla dzieci w wieku 5-7 lat, a także zajęć plastycznych.

 

Julita Książkowska – pianino.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, wieloletni pedagog gdyńskiej szkoły muzycznej I i II stopnia oraz Studium Wokalno – Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Oznaczona medalem „Zasłużony działacz Kultury”, laureatka nagrody „Nauczyciel Roku 2009/2010”. Jej uczniowie wielokrotnie brali udział w pianistycznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając liczne nagrody.


Magdalena Karmiłowicz – śpiew.

Absolwentka studiów licencjackich wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Muzyką zajmuje się od dziecka. Ukończyła I i II stopień szkoły muzycznej na kierunkach fortepian oraz rytmika. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych, m.in. z Grażyną Łobaszewską, Jakubem Wocialem i Agatą Steczkowską.
Na co dzień komponuje, gra na fortepianie
i
śpiewa w zespole wokalnym a’cappella 5/6 (pięć szóstych).

Marlena Lutyńska – skrzypce.

Przygodę z muzyką rozpoczęła w Państwowej Szkole Muzycznej I
i II st. w Mławie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Następnie kontynuowała naukę w klasie skrzypiec, na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (studialicencjackie
i magisterskie). Swoje umiejętności doskonaliła na kursach

solistycznych, m.in. na Międzynarodowych Kursach Muzycznych
w Bałoszycach. Uwielbia również grę zespołową. Brała udział
w Międzynarodowych Warsztatach Orkiestrowych w Szczecinie. Przez wiele lat współpracowała z Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną, natomiast z orkiestrą Hanza Duo nagrała płytę z utworami kompozytora Radosława Łuczkowskiego. Ciągle zwiększa swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych szkoleniach, warsztatach i webinarach. Pozwalają one udoskonalać metody i różne sposoby nauki gry na skrzypcach. W naszej szkole pracuje z dziećmi od szóstego roku życia, młodzieżą oraz dorosłymi. Ukończyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, wykorzystując różne metody nauczania. Swoją klasę skrzypiec prowadzi również w Szkole Muzycznej I stopnia w Przasnyszu. W 2022 r. zdała egzamin i otrzymała tytuł nauczyciela mianowanego.


Michalina Sokołowska – wiolonczela.

Wiolonczelistka, która swoją przygodę z instrumentem rozpoczęła w Szkole Muzycznej I Stopnia im. Grażyny Bacewicz przy Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, następnie kształcąc się w Szkole Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina, należącej do tego samego Zespołu. Swoją naukę kontynuowała na studiach na Wydziale Instrumentalnym w Akademii Muzycznej w Gdańsku, którą ukończyła w roku 2022 uzyskując tytuł Magistra. Podczas studiów zrealizowała Studium Pedagogiczne, podczas którego zdobywała doświadczenie w nauczaniu w różnych szkołach. W tym czasie brała również udział w licznych projektach orkiestrowych oraz spektaklach muzyczno-ruchowych realizowanych przez Studenckie Koło Interdyscyplinarnego Zespołu Twórczego.
                Obraca się w różnych nurtach muzycznych, od rodzimej muzyki klasycznej przez współczesną, musicalową,
aż do muzyki popowej oraz hip-hopu. Od roku 2017 współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, wystąpiła gościnnie na płycie ‘Insight” Anny Jopek, w ‘Tryptyku’ Zofii Bielak, a także współpracuje z raperką Marią Hajsy. Interesuje się pedagogiką, tańcem i podróżami.