Kto tu uczy?

Dominika Adamek – przedmioty teoretyczne, zajęcia umuzykalniające, skrzypce, pianino.

Skrzypek, teoretyk muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobywała w małopolskich szkołach muzycznych I i II st., m.in. w  Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Wadowicach czy Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie. Współpracowała również z firmami Mijusic oraz Violi-net, tworzących multimedialne programy muzyczne dla uczniów szkół muzycznych.

Jako muzyk sesyjny wielokrotnie brała udział w koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak np. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Joachim Mencel, Michał Urbaniak, zespół Raz Dwa Trzy, Marcin Pospieszalski, Natalia Niemen. Przez wiele lat była skrzypkiem w Małopolskiej Orkiestrze Kameralnej, Orkiestrze ICON, Orkiestrze Dell’Arte. Założycielka i skrzypek w Kwartecie Smyczkowym Quattrofonia. Współtwórca jazzowego projektu Quattrofonia & Niteline Jazz & J.N.Ślusarczyk.

Pasjonatka muzyki elektroakustycznej i jazzu.

W 2017 roku po 15 latach mieszkania w Krakowie, przeniosła się na Kaszuby i postanowiła otworzyć własną szkołę muzyczną w uroczej, małej miejscowości – Chmielno, a potem w uroczym miasteczku Kartuzy, a potem ? …… zobaczymy 🙂

Katarzyna Halman – wokal.

Absolwentka Pomorskiej Akademii w Słupsku na wydziale Edukacji artystycznej  w zakresie sztuki muzycznej, Dyrygentury chóralnej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Podyplomowych studiów emisji głosu w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Na co dzień pracuję jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w jednej z trójmiejskich szkół podstawowych, jednak z muzyką pozostaję silnie związana pod różnymi postaciami. Przez ostatnich 13 lat prowadziła w Kartuskim Centrum Kultury chór dziecięcy „Księżniczki” oraz indywidualne zajęcia z emisji głosu, a w latach 2009-2019 była także dyrygentką chóru parafialnego „Canto Amici” w Gdańsku-Matemblewie. W wolnym czasie oddaję się swojej pasji – chóralistyce – i śpiewa w chórach Cartusia i Kakofonia w Kartuzach.

Dmytro Poeta – pianino

Dmytro Poeta – pianista rozrywkowy i jazzowy, muzyk sesyjny, producent muzyczny, kompozytor, pedagog. Absolwent Instytutu Muzyki im. Gliera w Kijowie (Ukraina). Pracował w zespole “Djankoy Brothers” jako klawiszowiec oraz kierownik muzyczny. Wraz zespołem brał udział w wielu festiwalach, koncertach telewizyjnych oraz koncertach gwiazd w Ukrainie i Rosji. Wyznaje zasadę, że żeby zagrać ulubiony utwór/piosenkę, nie trzeba mieć “specjalnego talentu”, wystarczy mieć chęci i poświęcić trochę czasu na ćwiczenie, pod okiem doświadczonego muzyka. 

Zofia Marszk – gitara.

Zofia Marszk- studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na kierunku gitara klasyczna w klasie wybitnego gitarzysty Roberta Horny. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku (2013-2019) oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Kartuzach (2007-2013). Obie szkoły ukończyła z wyróżnieniem. Laureatka kilkunastu konkursów gitarowych na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym, zarówno jako solistka jak i kameralistka, m.in.: GRAND PRIX na Konkursie Młodego Gitarzysty (2008), wyróżnienie na IV Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu (2016), III miejsce na XX Międzynarodowym Konkursie Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu (2018). Co roku bierze udział w wielu kursach mistrzowskich (np. Akademia Gitary w Poznaniu) i doskonali swoje umiejętności pod okiem wybitnych gitarzystów z całego świata, takich jak Łukasz Kuropaczewski, Marek Zieliński, Judicaël Perroy, Marco Tamayo, czy Gabriel Bianco.

 

Beata Leman – zajęcia umuzykalniające.

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach
o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg Edwina E. Gordona oraz pedagogika przedszkolna. Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć umuzykalniających wg Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona zdobywała pracując z dziećmi w wieku niemowlęcym, żłobkowym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, współpracując m.in. z Fundacją Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy. Spełnia się również jako wychowawca grupy przedszkolaków oraz chórzystka kartuskich chórów Cartusia i Kakofonia.

 

 

Nadia Kłos – skrzypce

 

Paweł Orłowski – wokal