Kto tu uczy?

Dominika Adamek – przedmioty teoretyczne, zajęcia umuzykalniające, skrzypce, pianino.

Skrzypek, teoretyk muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobywała w małopolskich szkołach muzycznych I i II st., m.in. w  Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Wadowicach czy Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie. Współpracowała również z firmami Mijusic oraz Violi-net, tworzących multimedialne programy muzyczne dla uczniów szkół muzycznych.

Jako muzyk sesyjny wielokrotnie brała udział w koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak np. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Joachim Mencel, Michał Urbaniak, zespół Raz Dwa Trzy, Marcin Pospieszalski, Natalia Niemen. Przez wiele lat była skrzypkiem w Małopolskiej Orkiestrze Kameralnej, Orkiestrze ICON, Orkiestrze Dell’Arte. Założycielka i skrzypek w Kwartecie Smyczkowym Quattrofonia. Współtwórca jazzowego projektu Quattrofonia & Niteline Jazz & J.N.Ślusarczyk.

Pasjonatka muzyki elektroakustycznej i jazzu.

W 2017 roku po 15 latach mieszkania w Krakowie, przeniosła się na Kaszuby i postanowiła otworzyć własną szkołę muzyczną w uroczej, małej miejscowości – Chmielno, a potem w uroczym miasteczku Kartuzy, a potem ? …… zobaczymy 🙂

Zofia Marszk – gitara.

Zofia Marszk- studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na kierunku gitara klasyczna w klasie wybitnego gitarzysty Roberta Horny. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku (2013-2019) oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Kartuzach (2007-2013). Obie szkoły ukończyła z wyróżnieniem. Laureatka kilkunastu konkursów gitarowych na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym, zarówno jako solistka jak i kameralistka, m.in.: GRAND PRIX na Konkursie Młodego Gitarzysty (2008), wyróżnienie na IV Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu (2016), III miejsce na XX Międzynarodowym Konkursie Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu (2018). Co roku bierze udział w wielu kursach mistrzowskich (np. Akademia Gitary w Poznaniu) i doskonali swoje umiejętności pod okiem wybitnych gitarzystów z całego świata, takich jak Łukasz Kuropaczewski, Marek Zieliński, Judicaël Perroy, Marco Tamayo, czy Gabriel Bianco.

 

Beata Leman – zajęcia umuzykalniające.

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunkach o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg Edwina E. Gordona oraz pedagogika przedszkolna. Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć umuzykalniających wg Teorii Uczenia się Muzyki E. E. Gordona zdobywała pracując z dziećmi w wieku niemowlęcym, żłobkowym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, współpracując m.in. z Fundacją Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy. Spełnia się również jako wychowawca grupy przedszkolaków oraz chórzystka kartuskich chórów Cartusia i Kakofonia.

 

Klaudia Mikołajczyk – gitara, ukulele.

Klaudia Mikołajczyk – studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na kierunku gitara klasyczna, w klasie mgr Roberta Horny. Absolwentka Państwowej Szkołuy Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie, a także Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Cechuje ją otwartość na różne style muzyczne oraz zainteresowanie całą rodziną gitar, zaczynając od ukulele i kończąc na gitarze basowej.

Nadia Kłos – skrzypce.

Nadia Kłos – studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku skrzypce w klasie prof. Małgorzaty Skorupy. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Miliczu  (2007-2013)  oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu (2013-2019). Czynnie bierze udział w wielu koncertach zarówno jako solistka i kameralistka, jednak najbardziej kocha grę w orkiestrze, gdzie pełniła różne funkcje – prowadzącej grupę II skrzypiec, koncertmistrza i solistki. 

Paweł Orłowski – wokal

Paweł M. Orłowski – wokalista polskiej sceny muzycznej, dyrygent, współtwórca oraz członek zespołu wokalnego 5/6. W 2020 roku razem z zespołem 5/6 wydał debiutancką płytę „Nieoblicza”. Z wielką pasją podchodzi do śpiewu jako wyrażania siebie, ale również zwraca wielką uwagę na poprawność techniczną, która prowadzi do swobodnego, luźnego śpiewu. Obraca się w kręgach muzyki rozrywkowej oraz muzyki zespołowo-chóralnej. Swoją wokalną ścieżkę rozpoczął w 2012 roku w klasie śpiewu solowego Agnieszki Justyny Szumiło w Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy. W 2016 roku podjął studia na kierunku jazz i muzyka estradowa o specjalności wokalistyka jazzowa na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Rok później rozpoczął również studia o specjalności dyrygentura chóralna. W 2019 roku zakończył studia na poziomie licencjackich z wyróżnieniem na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie śpiewu dr Anny Domżalskiej. Obecnie kończy swoją edukację muzyczną na poziomie magisterskim na w/w specjalnościach.

Julita Książkowska – pianino.

Kornelia Huk – skrzypce.

Michalina Sokołowska – wiolonczela.